BYT

Designové vázy jak je neznáte!

Vázy byly, jsou a jistě budou zajímavým designovým prvkem každého interiéru. Vhodně zvolená váza dokáže dodat interiéru ten správný styl. V současné době jsou trendy vázy  větších rozměrů. Ty se hodí do menších i větších pokojů. K dostání jsou v mnoha zajímavých variacích…

 

Tradiční dekorace ztvárněná netradičně

Dlouhou dobu byly vázy využívány pouze jako dekorace na stůl a to jen v případě, kdy někdo dostal řezanou květinu. Když květina zvadla, váza byla opět váza uklizena někam do tmavého koutu. To už je ale dávno pryč! Současné trendy fandí velkým vázám, které mají v interiéru své stále místo. Vázy se totiž podstatně změnily. Už to nejsou jen „broušené hrůzy“.

            

Zajímavé variace provedení

V současné době jsou k dostání vázy v mnoha materiálových provedeních. Vybírat můžeteskleněné, porcelánové, kameninové či keramické designové vázy. Současný interiérový design fandí vázám velkých rozměrů, které se mohou stát výrazným doplňkem každého pokoje. K dostání jsou vázy netradičních tvarů, barev i v různých zajímavých povrchových úpravách. Dokazuje to nabídka specializovaného internetového obchodu ifantazie.cz. Mezi neoblíbenější patří designové keramické vázy, které překvapují svou krásou ale také vysokou odolností. Tyto vázy se hodí nejen do interiéru, ale zkrášlit s nimi můžete například i terasu. V nabídce obchodu najdete dekoračních vázy od známých firem ASA Selection, Broste a Decostar.

Váza jako umělecký kousek

Designové vázy z nabídky ifantazie.cz jistě potěší každého milovníka umění, protože vázy z této nabídky jsou skutečnými uměleckými kousky. Dokazuje to například keramika asa selection, která vyniká zajímavými variacemi provedení a dokonalým designem.

Přesvědčte se sami. Designové vázy a další zajímavé bytové doplňky najdete na www.ifantazie.cz

Související příspěvky

Ekologie a tradičně spolehlivý výkon se setkávají ve strojích Briggs & Stratton

redakce

Dobře vybraný lustr rozzáří každou místnost

redakce

Extensions

redakce