Search

Designové stínění oken? Látkové rolety!

Látkové rolety mohou zkrášlit interiér, skvěle fungovat a bavit vás. Jsou moderním prvkem interiéru, který vmžiku pozmění jeho ráz. Kromě své primární funkce – stínění a regulace průniku slunečních paprsků, plní dobře i funkci estetickou. Stačí si vybrat ty, které se do konkrétního bytu nebo kanceláře nejlépe hodí.

 

U rolet nuda nehrozí

Látkové rolety rozhodně nemusí být nudné. Kromě jednoduchých modelů jsou k dostání i ty designově „vymazlené“. Některé rolety jsou opravdu rafinované: třeba látkové rolety den a noc, u nichž se střídají transparentní a zatemňovací pruhy. Takové rolety nesou označení Twintex. K čemu je to dobré? Toto překrývání umožňuje pokročilou regulaci průniku světla od úplného odtemnění přes zatemnění částečné až po to úplné. I když venku bude svítit slunce, vy si můžete doma udělat tmu na odpočinek.

 

Oblíbené římské rolety

Římské rolety vycházejí z tradičních konceptů, které ale dovádějí k dokonalosti vzhledem k požadavkům moderní doby. Jde o rolety funkční i dekorativní, hodí se perfektně do novostaveb i starších staveb a rozjasní každý prostor. Typické pro tento typ rolet jsou horizontální sklady. Složená látka zůstává v horní části rolety a pro montáž je nutné mít dostatek prostoru. Výrobní postupy umožňují řezání látky laserem, tvorbu neviditelných stehů a vznik reprezentativního výrobku, který hrdě bude sloužit klidně i v kanceláři ředitele významné firmy.

 

Pestrá nabídka uspokojí všechny zákazníky

Ovládání rolet je řešeno manuálně i automaticky, záleží na preferencích zákazníků. Pestrá škála typů, barev a materiálů uspokojí i nejnáročnějšího z nich. K jednodušším modelům patří volně visící rolety, k těm trochu složitějším pak rolety do rámů plastových oken. Problémem nemusí být ani rolety do oken nestandardních rozměrů. Látkové rolety Plzeň vám poskytnou široký sortiment, ve kterém si určitě ty „vaše“ pravé rolety najdete. Určitě oceníte, že se jedná o rolety české, od předního výrobce Bematech.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *