Search

Designové linie značky Concept ukazují koncepční řešení kuchyně

Horizontální linie, design, i elegance a důraz na detail, luxusní vzhled a taktéž čistota linií v harmonické celitvosti, kde nic neruší celkový estetický dojem. Tak by se ve stručnosti mohly popsat úplně nové designové linie, které česká značka Concept na jaře přináší na tuzemský trh. Linie dostaly svůj název Concept Black & White a Concept Sinfonia, designově propojují velké i menší kuchyňské spotřebiče, a značka Concept tak díky nim zákazníkům nově předkládá ucelené řešení každé kuchyně.

„Designové linie jsou dalším skvělým tahem Concept, kterým reagujeme jednak na současné trendy, jednak i na přání zákazníků. Na konečné podobě těchto nových řad jsme spolupracovali s řadou designérů s cílem vzájemně propojit jednotlivé spotřebiče segmentu MDA i SDA skutečně do posledního detailu. Naše spotřebiče díky tomu povýšily z praktického pomocníka na vizuálně zajímavý a zcela funkční komplex každé moderně pojaté kuchyně. Všechny 3 linie jsou zákazníkům k úplné dispozici jak v klasickém vertikálním, tak i ve zcela novém současném horizontálním uspořádání,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů zvané Concept.

Dominantním materiálem použitým právě u této linie Concept Black & White je bílé a taktéž černé sklo. Kuchyň díky nim působí čistě a luxusněji, a možná právě z těchto důvodů se mezi klienty těší stále rostoucí oblibě. Černá navíc interiéru dodá na eleganci, bílá ho pro změnu osvěží a také odlehčí. Linie Concept Sinfonia vsadila na oblíbený nerezový materiál. Nejoblíbenější, nadčasový a nejčastěji používaný materiál se u klientů už roky drží na prvních místech popularity.

Nová řada Sinfonia ho předkládá v luxusním provedení s důrazem na detail i na barevné sjednocení všech použitých tipů nerezu a barvy displejů u jednotlivých elektro spotřebičů. Linie Sinfonia vnáší klasickou variantu vertikálního pojetí kuchyně, či aktuální novinku, kterou je uspořádání spotřebičů ve vodorovné linii hned vedle sebe. Jednotlivé spotřebiče z linie Sinfonia jsou spolu dobře kombinovatelné, a předkládají tak širokou paletu možností řešení kuchyňského prostoru.

Kromě těch větších spotřebičů nabízejí tyto nové linie i produkty z řady malé kuchyňské techniky. Už teď si lze ke každé z těchto linií pořídit rychlovarnou konvici, šnekový lis na ovoce i zeleninu nebo tyčový či smoothie mixér v odpovídající barvě a provedení. V blízké budoucnosti značka Concept plánuje taktéž rozšíření portfolia výrobků o další i menší kuchyňské pomocníky tak, aby koncepční řešení kuchyně bylo dokonalé.

„Mimo nového designu linií máme i žhavé novinky mezi velkými a malými spotřebiči. Jde například o extra potichou myčku na nádobí s turbosušením, varné desky ovládané pouhým dotykem, digestoře s moderním čidlem regulace výkonu podle množství pachu v dané místnosti, vestavnou multifunkční troubu s katalytickou vložkou pro jednoduší údržbu a s ovládáním podle individuální potřeby a nové jsou i inteligentní rychlovarné konvice s termoregulací,“ uvedla Ing. Kamila Trávníčková.

Více o produktech na www.my-concept.cz
Jeden komentář u “Designové linie značky Concept ukazují koncepční řešení kuchyně

 1. paja napsal:

  Dobrý den
  porizujeme podobnou kuchyn a premyslime o drezu
  narazila jsem na tento https://www.trendo.cz/clanky/tectonitove-drezy-b62
  je moc pekny, ale nevim co se tyce vydrze materialu atdd..
  nevite?
  dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *