BYT

Design křesel prošel velkou proměnou! Co můžete mít?

Když se vysloví křeslo, mnoho z nás si jistě vybaví nevzhledný „ušák“, potažený ještě více nevzhlednou látkou, která byla na mnoha místech prodřená. „Ušáky“ byly téměř v každém obývacím pokoji a situace byla všude stejná – ušáky vypadaly hrozivě. Toto už ale dávno neplatí. Křesla prošla proměnou a v současné době je možné vybírat z celé řady různých, zajímavých tvarů…

 

Vtip, elegance, luxus i extravagance

Křeslo si kupujeme z toho důvodu, abychom měli v našem obývacím pokoji na čem odpočívat, ale také pro to, abychom do našeho interiéru zařadili funkční a designový prvek. Právě z těchto dvou důvodů se současní výrobci křesel drží a díky tomu je nyní možné vybírat z celé řady velmi zajímavých kousků. Moderním křeslům vévodí elegance, vtip, luxus a na své si jistě přijdou i milovníci extravagance.

 

 

Které značky stojí za pozornost?

Dávno už neplatí, že křeslo musíte koupit společně se sedací soupravou. Trend je opačný. Stále více lidí vybírá křeslo samostatně a dělá správně. Výběr se totiž tímto krokem zvyšuje. Zajímavou nabídku přináší na české trhu společnost Decoland, která nabízí křesla od předních evropských výrobců nábytku. Novinkou v sortimentu jsou křesla luxusní italské značky Presotto s nadčasovým designem. Milovníky městského stylu by mohla potěšit křesla dánské společnosti BoConcept. Za pozornost stojí i křesla se střídmými a jednoduchými liniemi od značky DeAngeli. V nabídce u Decoland najdete i křesla značek jako je: Compar, Milano Bedding, Valentini Vanity a Cattelan Italia.

 

Nabízí více, než byste čekali

Společnost Decoland to není jen bohatá nabídka křesel. Společnost připravila i další luxusní nábytek, který potěší svým designem ale i cenou. Vybírat můžete jídelní soupravy, kuchyně, nábytek do ložnice nebo i různé designové doplňky a další.

Kompletní nabídku najdete na www.decoland.cz

Související příspěvky

Lace riten masen

redakce

Správa bytu na dlouhodobý pronájem usnadní život všem majitelům nájemních bytů

redakce

Problematika vysoce difúzní větrotěsnící membrány u větraných fasád s přiznanými otvory či spárami ve fasádním obkladu

redakce