BYT

DECOEN v.o.s. . specialisté na energetické hodnocení budov a mnohem více

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost DECOEN v.o.s. sdružuje profesionální skupinu energetických specialistů a autorizovaných inženýrů a do hlavního oboru jejich činnosti patří energetické hodnocení budov a vypracovávání odborných posudků. Jejich služby můžete využít i vy…díky nim můžete totiž výrazně ušetřit.

Optimalizace pro vaši spokojenost

Současné trendy v bydlení směřují k energetické úspoře a právě s tou vám společnost DECOEN v.o.s. dokáže pomoci. Zpracují vám totiž na návrh a posouzení obalových konstrukcí domů s důrazem na maximálně efektivní výsledek. Hlavním cílem jejich práce je navrhnutí optimálního řešení obalové konstrukce domu tak, aby došlo k efektivní úspoře energií, což má zásadní vliv na vaše budoucí výdaje.

Umí mnohem více – vždy profesionálně

Společnost se kromě zpracovávání optimálních návrhů zabývá také zjištěním příčin vad a poruch na stávajících objektech včetně návrhu sanace či rekonstrukce. Dále také provádí energetické audity a vyhotovují Průkazy energetické náročnosti budov, které jsou povinnou součástí projektové dokumentace například při výstavbě nových budov do 1000 m2 podlahové plochy. Společnost se zaměřuje také na projektovou činnost – zpracují vám kompletní projektovou dokumentaci pro rodinné domy a menší stavby ve všech fázích realizace. V neposlední řadě si u nich můžete objednat odhad nemovitosti nebo i odbornou konzultaci v případě, že jste se rozhodli pro výměnu oken – navrhnou vám ideální řešení. DECOEN v.o.s. provádí také termografii budov, při které zjistí kudy z budovy uniká teplo a následně vám navrhnou způsoby řešení.

Výzkumná činnost nesmí chybět

Nedílnou součástí činnosti firmy je výzkumná činnost. Jednotliví členové přednášejí na českých i mezinárodních vědeckých a odborných konferencích a jsou autory řady odborných publikací.

Obraťte se na profesionály z DECOEN v.o.s., můžete jen získat. Podrobné informace o nabízených službách najdete na www.decoen.cz

Související příspěvky

Stylový květináč do domácnosti na míru

redakce

Hliníkové dveře mají skvělé vlastnosti i pro rodinné domy

redakce

Společnost Wienerberger představí dům budoucnosti

redakce