BYT

Co chybí vašemu obývacímu pokoji k naprostému komfortu?

Obývací pokoje jsou ve většině interiérů rodinných domů a bytů reprezentativními místnostmi. Vždy se při jejich vybavení snažíme o to, aby bylo co nejkomfortnější. Obýváky jsou také místnostmi, ve kterých relaxujeme po těžkém pracovním dni a užíváme si klid. Možná si ale klid a relaxaci v obývacích pokojích neužíváte tak, jak abyste chtěli. Možná vašemu obývacímu pokoji něco ještě chybí. Co by to mohlo být?

 

Pro naprostý komfort je zapotřebí ticho

Jen málokdo z nás dokáže relaxovat v hlučném prostředí. Pokud si večer po práci sedneme do obývacího pokoje, pohodlně se usadíme do křesla nebo do sedačky ve tvaru U a chystáme se sledovat oblíbený pořad nebo poslouchat oblíbenou muziku, klid a ticho je zapotřebí. Bohužel v bytech často přicházejí rušivé zvuky od sousedů nebo z vnějšího prostředí města. U obývacích pokojů v rodinných domech také ruší hluky z vnějšího prostředí i z ostatních místností. Řešením je odhlučnění interiéru.

sedacka-magenta2

 

Jak správně odhlučnit interiér?

Odhlučnění interiéru je velmi specifickým odvětvím, ve kterém je pro dokonalé provedení zapotřebí detailní znalost této problematiky. Každý interiér má totiž na odhlučnění jiné požadavky. Podle velikosti místnosti, materiálu zdiva a stupně vnějšího prostředí je vybírána správná technologie k odhlučnění, která bude využita. V současnosti je velmi populární akustická pěna, která může být využita pro všechny druhy konstrukcí, stropů i podlah. Je ale možné, že pro zvukovou izolaci vašeho obýváku bude vhodnějším řešením některá z ostatních technologií.

 

Řešení? Kontaktovat profesionály!

Pokud chcete, aby odhlučnění vašeho interiéru bylo opravdu dokonalé a chcete mít jistotu správné investice, obraťte se na profesionály v této oblasti. Mezi největší odborníky v této oblasti na našem trhu patří firma Potichu.cz – specialista na zvukové izolace. A jak spolupráce s touto firmou probíhá? Pracovníci firmy nejprve přijedou do daného objektu s potřebnými přístroji a zajistí měření hluku. Na základě zjištěných informací bude navrženo správné řešení pro váš interiér, bude připravena cenová kalkulace projektu a po vašem odsouhlasení také provedena realizace. Výsledkem bude naprosto tichá místnost bez rušení dalšími zvuky.

 

Související příspěvky

Xulla sempe racen

redakce

Vaše nové bydlení od A do Z

redakce

Nechte se inspirovat teakovým dřevem

redakce