BYT

ClipTile- stěhujte se i s podlahou!

Jestliže vás čeká stěhování do jiného bytu či domu, přesídlení provozovny nebo přemisťujete výstavní expozici, vždy budete uvažovat o nové podlaze. Teď můžete zvolit takovou, která se bude stěhovat s vámi. Společnost ASSO přináší na trh nejnovější trend v pokládce podlah ClipTile. Jedná se o revoluční systém v technologii pokládky dlažby, při němž není použito nic jiného, než dlažba sama. ClipTile je to pravé pro majitele obchodů, vystavovatele a jiné firmy a živnostníky, kteří potřebují rychle a efektivně položit novou podlahu ve své provozovně, studiu či expozici, za nějaký čas ji rozebrat a přesunout jinam.

ClipTile se stěhuje s vámi

Jedná se o kvalitní italskou dlažbu Cres Porcellanato, která je zcela novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kteří si chtějí sami rychle a snadno položit podlahu.

         

Bonusem této dlažby je možnost ji znovu rozebrat a složit – můžete ji jednoduše sestavit až 10 krát v jiném prostoru. Tato podlaha putuje s vámi. Manipulace s ní je bezpečná a čistá, velmi vhodná je i pro podlahové vytápění.

 

ClipTile pokládáte bez lepidla a spárovacích hmot

Technologie ClipTile je velmi podobná systému kladení plovoucí podlahy. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají jako puzzle. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu. Nově položená dlažba je ihned připravena k použití bez dalších úprav, jako je spárování nebo lepení. Práce s ní je velmi čistá.

 

 

ClipTile italská kvalita a design

Dlažba je vyrobena z kvalitního keramického střepu Gres Porcellanato, který je osazen technologií ClipTile. Je nejen odolná vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečná a vhodná i pro alergiky. Možnost ji rozebrat a znovu složit dává této dlažbě nadstavbovou hodnotu v použití. Ať už se často stěhujete nebo potřebujete přemístit prodejnu, vždy se můžete spolehnout na to, že máte základ připravený – tím je perfektní podlaha.

Na výběr jsou tři varianty povrchů a celá škála barevných odstínů, takže si vybere opravdu každý milovník dobrého designu.

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah ClipTile. ASSO vás uvítá zaváděcí slevou 20% na tuto dlažbu po celý advent.

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.
Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

 


Související příspěvky

Futonové postele? Původem z Japonska, oblíbené už i u nás

redakce

Dlažby s historickým dekorem

redakce

Ložnice by měla být vždy dokonale sladěná

redakce