BYT

Chytré řešení pro dřevěné fasády.

Také patříte k těm, kteří obdivují dřevěné fasády nebo obklady domů, ale zdráhají se je použít? Představujete si hodiny strávené při natírání a péči o dřevo a tak si takovou fasádu raději odpustíte? Společnost Cembrit vyvinula právě pro Vás ideální řešení, které přináší

Ideální krásu dřeva se všemi výhodami vláknocementu.

Fasádní desky HardiePlank jsou zdaleka nejlepší alternativou k dřevěným obkladům. Snoubí v sobě přirozenou krásu dřeva s trvanlivostí a bezúdržbovostí vláknocementu, šetrného k životnímu prostředí.

Obkladové desky HardiePlank přežijí téměř všechno. Dokáží vzdorovat nejhorším klimatickým podmínkám aniž by praskaly, loupaly se nebo se štěpily. Desky jsou odolné vůči mechanickému poškození, poškrábání, ohni i škůdcům.

Vysokou odolnost desek zaručují dvě vrstvy silného, vodě odolného akrylového nátěru. Fasádní desky jsou snadno instalovatelné kdekoli, jak v horizontální, tak ve vertikální poloze a vyžadují naprosto minimální údržbu. Desetiletá záruka garantuje, že si fasádní desky na rozdíl od tradičních dřevěných výrobků zachovají svůj atraktivní vzhled po mnoho let. 


Snadná úprava a instalace

Fasádní desky HardiePlank lze snadno upravovat a instalovat za pomoci základního nářadí. Lze je řezat běžnou pilou, nebo ruční pilou HardieGuillotine, která byla vyvinuta speciálně pro tyto účely, aniž by desky lámala, štěpila nebo znehodnocovala pilinami. Tyto obkladové desky je možné přibíjet na podkladní konstrukci přímo, bez předchozího předvrtávání děr.

Fasádní desky jsou součástí komplexního fasádního systému. Rohové prvky HardieTrim perfektně doplňují fasádní desky svou strukturou i způsobem instalace. Používají se pro překrývání rohů, ukončování kolem dveří a oken, střešních oken a okapů. Výsledný efekt je vzhledný, praktický a navíc vydrží po mnoho let s minimální údržbou. Rohové prvky HardieTrim dodávají hloubku a výraz linkám a záhybům fasády, rohům, oknům, střešním oknům a dveřím. 

 

www.cembrit.cz

Související příspěvky

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

redakce

L-okna

redakce

Features

redakce