Search

Chystáte se rekonstruovat svůj byt? Základem je spolupráce s kvalitními stavebninami!

Rekonstrukce stávajícího bydlení je vždy krokem k větší efektivitě a komfortu, které by moderní bydlení mělo přinášet. Zejména starší byty už nejsou schopné dosahovat nároků moderního bydlení a je s nimi více starostí, než radosti. Rekonstrukce je tedy krok správným směrem. Jenže nejedná se o snadný krok. Vše by mělo být promyšleno do posledního detailu. Základem všeho by měl být spolehlivý dodavatel stavebního materiálu tedy kvalitní stavebniny v Praze.

 

Proč volit stavebniny a ne hobby markety?

V posledních letech zaznamenávají velký nárůst obliby různé hobby markety určené domácím kutilům. Tito prodejci sází na velikost svého sortimentu, kde lze najít skoro všechno, co je do interiérů potřeba. Vhodnější volbou, než nákup v těchto marketech, je spolupráce se specializovanými pražskými stavebninami. Proč? Stavebniny v Praze nabízí mnohem větší spektrum produktů určených přímo k rekonstrukci v různé kvalitě. Hobby markety nabízí sice více odvětví, ale jen v okrajovém zastoupení produktů.

 realizacebydleni.cz_hamax_cz_01

Odborné znalosti a individuální přístup

Pracovníci stavebnin mají také v dané oblasti mnohem větší znalosti, než pracovníci hobby marketů. Ke každému zákazníkovi stavebniny přistupují individuálně a připraví komplexní nabídku potřebného materiálu pro konkrétní druh rekonstrukce. Kromě stavebních materiálů nechybí ani stavební pomůcky. A v neposlední řadě je zde cena. Cena stavebních materiálů ve stavebninách bývá mnohem nižší. Jak je to vlastně s kvalitou hobby marketů a jejich sortimentu? Více čtěte v tomto článku.

  realizacebydleni.cz_hamax_cz_02

I ve stavebninách můžete nakupovat online

Jedním z důvodů pro nákup v hobby marketech pro mnoho zákazníků byla také možnost nákupu na internetu z pohodlí domova. To se ale mění, protože i na našem trhu lze najít specializované levné stavebniny online. Například stavebniny Hamax s tradicí od roku 1992 svým zákazníkům tuto možnost nabízí. A to včetně odborného poradenství, dovozu materiálu, individuálního přístupu, bonusů pro zákazníky a mnoha dalších služeb.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *