BYT

Chcete si užít bydlení v Praze? Byty Na Radosti jsou tu pro vás

Projekt Byty Na Radosti byl již úspěšně zkolaudován na konci roku 2011. Protože se jedná o projekt developerské společnosti Venela a.s. v žádané lokalitě rozhraní Prahy 5 a 6, je drtivá většina jednotlivých bytů vyprodána. Ještě stále zbývá množství bytových jednotek, které jsou volné a připravené pro nové rezidenty. Ovšem váhání se nevyplácí.

 

Byty Na Radosti jsou stále žádané

V projektu Byty Na Radosti vzniklo celkem 90 nových bytových jednotek. Jednotlivé byty jsou v různých rozlohách i dispozicích. Můžete vybírat byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které mohou mít skromnou rozlohu 34 m2 až po luxusní 120 m2. Každá bytová jednotka má promyšlené uspořádání jednotlivých místností. Jednotlivé byty splňují vysoké standardy nejen v oblasti funkční, ale i designové a estetické. Celý dům je považován za velmi estetický a krásně ladí se svým prostředím. Noví obyvatelé v projektu Byty Na Radosti se mohou těšit na vlastní balkon, lodžii nebo střešní terasu.

 

Bydlení v krásné přírodě

Bytový dům je zakomponován na rozhraní dvou částí Prahy, konkrétně do jejich krásné zelené části. Díky tomu jsou rezidenti v Byty Na Radosti obklopeni krásnou přírodou, která vybízí ke každodenním procházkám a relaxaci. Na své si zde přijdou všechny věkové skupiny, protože spojení s centrem je jednoduché a rychlé. To vše za skvělou cenu, která je u bytů v Praze téměř nemožná. Pokud byste měli zájem o koupi levného bytu v Praze, můžete také najít přehlednou nabídku na www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz. Zde jsou také všechny byty popsány.

 

Kompletní informace o projektu Byty Na Radosti naleznete na www.bytynaradosti.cz.

 

 

Související příspěvky

Umělý kámen už nemusí být pouze součástí kuchyní

redakce

Nechte se unášet na kobercích od VOPI

redakce

Jak se chytře „zazipovat“ před sluncem i hmyzem

redakce