BYT

Chcete novou koupelnu? Jak ji zařídit?

Na koupelny a jejich vybavení je v moderní architektuře kladen velký důraz, a aby byly naprosto komfortní a pohodlné, musí splňovat hned několik kritérií. Bohužel zejména koupelny starší než 10 let už požadavky na komfort jen těžko splňují. Pokud se nechcete omezovat ve staré a nevyhovující koupelně, je třeba ji nechat rekonstruovat. Před samotnou rekonstrukcí je třeba mít ale celou změnu důkladně naplánovanou. A to e stejně složitý úkol, jako rekonstrukce samotná.

 

Malá i velká koupelna mohou být naprosto komfortní

Nemyslete si, že pro dosažení maximálně komfortní koupelny musí být její velikost alespoň 12m2. I v malých koupelnách se můžete cítit naprosto pohodlně a nemusíte se nikterak omezovat. Jen je zapotřebí většího úsilí při plánování rozvržení koupelny a jejího vybavení. Současní výrobci koupelnového vybavení nabízí velmi originální a moderní řešení, jak uspořádat vybavení koupelen tak, aby byly naprosto komfortní i místnosti menších rozměrů. I na našem trhu se dají najít výrobci koupelnového vybavení světové kvality. Patří mezi ně například společnost Roltechnik.

Roltechnik – česká kvalita světových parametrů

Společnost Roltechnik je česká firma se specializací na výrobu koupelnového vybavení. V nabídce této značky je možné najít sprchové kouty, sprchové vaničky, vany, vanové zástěny, hydromasážní boxy i samostatné hydromasážní panely. Nabízeny jsou klasické modely ze starších katalogů, které si získaly velkou oblibu zákazníků, ale také zcela nově vyvinuté produkty, které se na českém území objevují poprvé. Novinky jsou určeny také pro export a velkou oblibu si získávají i v ostatních státech.

 

Vysoká kvalita, maximální efektivita a elegance a přitom nízké ceny

Produkty značky Roltechnik jsou propojením kvality, elegance, efektivity, ale také nízké ceny. To je ostatně hlavní moto e-shopu Roltechnik. Zákazníci mohou nakupovat kvalitu za skvělé ceny. Na závěr malý tip. Máte malou koupelnu, do které se vám nevejde vana, ale přesto si chcete užívat maximální komfort a uvolnit své tělo? Pořiďte si hydromasážní box s vysokou vaničkou. Hydromasážní trysky kompletně uvolní vaše tělo a nemusíte se ani koupat ve vaně. Vysoká vanička je ideální pro rodiče malých dětí, kdy dětem bude napuštěná vanička u hydromasážního boxu k vykoupání stačit.

Detailní nabídku produktů najdete na www.outlet.roltechnik.cz.

Související příspěvky

Uka chinu masen molestie euismod elit

redakce

Kvalitní nízkoenergetický rodinný dům levně a rychle!

redakce

Posypová sůl už nemá šanci!

redakce