BYT

Chcete mít vaši postel stále krásně ustlanou?

Žádný problém! Stačí si pouze pořídit rafinovaného pomocníka. Inspiraci najdete v nabídce společnosti Matějovský. Prosím, vyberte si.

 

S přehozem je vyřešeno

U Matějovského totiž najdete širokou nabídku přehozů na postel, díky kterým bude vaše postel vypadat skvěle během několika vteřin. Najdete zde přehozy na jednolůžka i manželské postele. Všechny přehozy jsou 100% bavlny a náplň z dutého vlákna – takže výborně drží.

Do dětského pokojíčku

V sortimentu na vás čeká široká paleta přehozů s různými motivy a vzory. Na postel malé slečny padne jako ulitý například přehoz s oblíbeným motivem  Hello Kitty v červené barvě nebo přehoz s jemným potiskem motýlů. Pro kluky je přichystán přehoz na postel s motivem pirátů nebo motorek. I díky přehozu se děti naučí stlát svou postel a vy jim to nebudete muset neustále připomínat.

Pro atmosféru ložnice

V nabídce jsou samozřejmě i přehozy pro manželské postele. Čeká tu na vás řada moderních i decentních motivů. Za zmínku stojí například přehoz Luna Brown – luxusní přehoz v moderním designu, který je energický a přitom svou barevností i uklidňující. Má jemný abstraktní béžový, fialový a žlutý vzor na čokoládově hnědém podkladu a zaručeně vnese nový styl do vaší ložnice. Pokud máte rádi veselé barvy, potom by vám neměl uniknout Přehoz Sophie orange, který  vaši ložnici rozzáří barvami a dobrou náladou. Nabídka je ale mnohem širší.

Vše sladěné

Společnost Matějovský nabízí přehozy ve stejném dezénu jako povlečení, takže můžete vaši ložnici sladit k dokonalosti. Navíc pozor: v měsíci lednu je při nákupu nad 900,-Kč dopravné zdarma (mimo akce 1+1) a  na Slovensko pouze 4 €.

Nabídku  najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.

Související příspěvky

Skandinávský styl nábytku dokáže v interiéru divy!

redakce

Společnost Recifa nemyslí jen na vlastní úspěch

redakce

Zeolit – přírodní novinka, která vám pohlídá čistotu vody

redakce