BYT

Byty v Kaskádách Barrandov jsou vyprodané. Chystáme další!

Zájemci o koupi nového bytu v Kaskádách Barrandov v Praze musí počkat. Zájem o byty v předchozích etapách byl totiž takový, že už jsou všechny prodané! Připravujeme proto další – už šestou – etapu stavby a prodeje nových bytů v této lokalitě v Praze 5.

 

Nepropásněte další šanci

S novou etapou plánujeme začít už na jaře. Buďte u toho – zaregistrujte se k odběru novinek o nové etapě a získejte tak šanci včas si rezervovat byt v Kaskádách Barrandov. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na našich stránkách.

 

Zájem nepolevuje

Zároveň děkujeme všem novým majitelům bytů v Kaskádách Barrandov. Po předchozích zkušenostech a pozitivních ohlasech jsme čekali, že zájem bude veliký, přesto jste nás mile překvapili. Věříme, že v nových bytech budete spokojení. Uděláme všechno pro to, aby se vám v Kaskádách Barrandov bydlelo co nejlépe!

 

Součástí je hřiště i park

Chceme pro vás proto připravit klidné bydlení v Praze 5 plné zeleně. Novostavby totiž vytvoří „hnízda“ domů, kterými můžete pěšky volně procházet, ale zároveň vytvoří polosoukromé prostory.

Aby vše bylo co nejpříjemnější, vytvoříme v těchto prostorech dětská hřiště, vodní prvky i odpočinková místa. Těšte se také na park, kde si můžete krásně odpočinout. Do přírodního parku Prokopské údolí to navíc máte jen pár kroků.

 

Potřebné služby pár minut od domu

Blízko novostaveb navíc najdete nejen obchody a restaurace, ale třeba také lékaře či školy. Na autobus a tramvaj to navíc z bytu máte jen tři minuty chůze. Autem se navíc pohodlně dostanete na dálnice D1 a D5.

Věříme proto, že se vám v nových bytech v Kaskádách Barrandov v Praze 5 bude líbit. A pokud teprve o koupi uvažujete, tak se nezapomeňte registrovat, ať stihnete šestou etapu. Začne už na jaře!

Související příspěvky

Život s dětmi ve velkoměstě

redakce

Nové trendy a rekonstrukce koupelny

redakce

Gate runis makon ante ipsum primis in faucibus

redakce