BYT

Bydlet jednou ve vlastním, to nemusí být jen nedostižným snem

Kdo by nechtěl opustit jednou provždy drahé nájemní bydlení a dostat možnost bydlet už za pár let ve vlastním bytě? Jistě, nejen v Praze se určitě takových lidí najde – napříč různorodým věkovým spektrem – určitě poměrně dost. Přitom nejde o nějaké snění, ale běžnou realitu.

Stačí jen vědět, kam se obrátit a kde hledat. Hypoteční úvěry sice možná nejsou tak dostupné, jako byly ještě před rokem či dvěma, ale nabídka na trhu je pořád hodně zajímavou. Takže, půjdete do toho také?

 

Praha 3 nabízí občanskou vybavenost na jedničku s hvězdičkou

Všechny lokality Prahy mají něco do sebe, když si ale vezmeme na paškál nové byty Praha 3, zjistíme, že jde o jedno z nejzajímavějších míst v celém středoevropském regionu. Občanská vybavenost, zahrnující nejen obchodní centra, ale i četné parky nebo možnosti pro výlety s celou rodinou, to vše v jednom luxusním balení.

Dostupnost práce i zábavy, ale také místa pro odpočinek, a to doslova jen pár kroků od domovních dveří. Komu by se něco podobného nelíbilo, že? Bydlení v Praze na Žižkově má hodně do sebe, novostavba bude určitě jednou sloužit i vašim dětem a vnoučatům.

 

Centrum kultury, veřejného života a spoustu zeleně k tomu

Naše hlavní město je držitelem různých ocenění, protože právě zde kvete kultura a zábava se vším všudy. Věděli jste, kolik zajímavých lokací skrývá právě městská část Praha 3? Vítkov, ale také místa, kde úřadovali rada Vacátko či Fešák Hubert. Je sice pravdou, že cenová hladina bytových jednotek je v Praze vyšší než v jiných částech naší země, ale s tím se musí počítat již dopředu.

Ostatně, odpovídá tomu i průměrný příjem v Praze a jiném regionu, jen si je oba porovnejte! Výhodný hypoteční úvěr přitom můžete mít už brzy na dosah ruky…

Související příspěvky

Na co nesmíte zapomenout při zařizování koupelny

redakce

„Tapety od kterých neodtrhnete zrak“

redakce

Lames pede elit

redakce

1 komentář

Jola 30. 8. 2019 at 18:46

Pronájem bytu může být také v pořádku, ja na přiklad pronajímám byt v Wellcome Home w Katovicich – Všechno je zařízené a cena je dobrá, Stojí to za to

Diskuze je uzavřena.