Search

Bydlení v centru klidné lokality? Splněný sen

Vede okolo moderní dálnice D5, v dojezdové vzdálenosti najdete vše potřebné a na druhé straně vás uvítá vřelá náruč přírody Českého krasu. Taková je Obec Vysoký Újezd, ležící za jihozápadním okrajem Prahy ve směru na Beroun. A právě tady na vás čeká zbrusu nové bydlení, které potěší i skutečně náročné rodiny.

Ne, Vysoký Újezd není jen dalším satelitním městečkem, kde je k veškerému komfortu daleko. Nechybí mu pošta, školka a škola a samozřejmě radnice. Díky neustále vylepšované infrastruktuře aspiruje za vydatné pomoci vedení obce na jednu z nejrychleji se rozvíjejících lokalit v okolí Prahy.

 

Klidné bydlení v nádherné lokalitě

Zvolit si dům, byt či pozemek? Tak na tuhle otázku už se nemusíte ptát. K mání je vše a přesně podle vašich potřeb. I přes množství dostupných možností si výstavba v obci stále zachovává svůj tradiční charakter a nové části citlivě navazují na ty staré, takže se o estetickou nebo uživatelskou přívětivost rozhodně nemusíte bát.

Ambiciózní projekt Vysoký Újezd u Prahy se rovněž snaží zachovat maximální dostupnost ničím nenarušené přírody. Můžete tedy stále bydlet mezi stromy, dýchat čistý vzduch a děti nechat kdykoliv bez obav proběhnou po svěžím zeleném trávníku, a přitom to k metru Zličín budete mít jen 15 minut autem, a do centra Prahy jen o deset minut déle.

 

Čistá příroda a ještě něco navíc

Ale klidná lokalita není jediným benefitem, o kterém stojí za to uvažovat. Určitě vás přesvědčí i to, že obec má vlastní čističku odpadních vod, dostupnost kvalitní pitné vody (příznivé pH i obsah minerálů) či vysokorychlostního internetu přes optický kabel.

Prohlédněte si vše online na stránkách projektu Vysokyujezduprahy.cz a zjistěte, na jaké adrese by se vám líbilo nejvíce. Volných lokalit je ještě mnoho, ale neváhejte. Ty skutečně nejlepší mizí jako mávnutím kouzelného proutku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *