BYT

Budiž světlo se stránkami České elektro

Světlo potřebujeme v podstatě neustále: ke čtení, k práci, k zábavě, k navození atmosféry… prostě bez světla si nelze život člověka představit. Ve chvíli, kdy to přirozené denní ztrácí na intenzitě, přichází ke slovu osvětlení umělé. A to se zase neobejde bez adekvátních svítidel.

Jejich výběr je nutné podřídit nejen vkusu a financím investora, ale také – a to zejména – účelu, k němuž budou sloužit. Proto se osvětlovací tělesa rozdělují do dvou základních skupin, na osvětlení funkční a osvětlení prostředí. Do první skupiny patří zdroje, jejichž úkolem je poskytnout světlo pro veškeré činnosti spojené s bydlením nebo prací. Jde tedy nejen o základní osvětlení – hlavní osvětlovací těleso v místnosti, ale také o nejrůznější pracovní a orientační svítidla.

Pro osvětlení, jehož úkolem je vytvořit atmosféru, můžeme vybírat ze svítidel zvýrazňovacích určených k nasvícení konkrétní části interiéru, nepřímého osvětlení a svítících objektů.

Jde samozřejmě pouze o stručnou, leč výstižnou charakteristiku, kterou lze dokreslit skutečně rozsáhlou databází osvětlovacích těles a svítidel, kterou najdete na našem trhu. Kopíruje ji také nabídka elektronického obchodu www.ceske-elektro.cz, lépe řečeno osvětlovací sekce těchto stránek.

Zahrnuje špičku v oboru v podobě nabídky značek od firem Philips, Lirio, Eseo, Massive a Eglo pro něž jsou charakteristické:

  • přitažlivý design
  • důraz na detail
  • materiály nejvyšší kvality
  • dokonalá povrchová úprava
  • špičková funkčnost
  • dobrá cena

www.ceske-elektro.cz nabízí:

lustry ● nástěnné osvětlení ● stropní svítidla ● stojací lampy ● stolní lampy ● bodovky ● zářivková tělesa ● venkovní a zahradní osvětlení

speciální kolekce

Aqua pro osvětlení koupelen ● Cucina kuchyňská osvětlovací tělesa ● Kico atraktivní osvětlení dětských pokojů ● Ledino úsporné osvětlení Led se životností až 20let ● Living colors nabarvěte svůj domov pomocí světla ať interiér odráží Vaše pocity ● Ecomoods energeticky úsporná svítidla až o 80% energie a mimořádně dlouhá životnost

Objednaná svítidla se k zákazníkům expedují každé pondělí a středu prostřednictvím pošty nebo jiným přepravce, doručena jsou obvykle do pěti pracovních dnů od objednání

Zvolte technologii a špičkovou kvalitu v souladu se životním stylem a módními trendy.

Zvolte www.ceske-elektro.cz

Související příspěvky

Sanal pede elit nibh

redakce

Pěstováni broskvoní

redakce

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V NÁBYTKU

redakce