Search

BOHEMIA PLAST KLADNO – KVALITNÍ VÝROBCE A PRODEJCE PLASTOVÝCH OKEN

Společnost BOHEMIA PLAST KLADNO, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Od té doby se vypracovala mezi přední společnosti ve svém oboru. Zabývá se výrobou plastových oken a dveří a se svým počtem zaměstnanců a ročním obratem je považována za významnou společnost ve Středních Čechách.
Firma BOHEMIA PLAST KLADNO, spol. s r.o. má v nabídce obrovskou škálu stavebních výplňových prvků a konstrukcí a jejich základním pilířem jsou plastová okna.

Plastová okna

Bydlení bez oken si v této době umí představit jen málokdo. Okna svojí funkcí umožňují přístup světla, zajišťují větrání a chrání před hlukem a zloději. Právě proto mají zákazníci na trhu možnost výběru podle několika hledisek a kritérií. Snad každý si musí přijít na své, ať už budou jejich požadavky uzpůsobovány materiálu oken, bezpečnosti, tvaru nebo jiným požadovaným kritériím, vždyť špatně zvoleným oknem lze dokonale zkazit vzhled celého domu a nejen vzhled, ale dost možná i energetickou bilanci, o kterou se snažil projektant.

 

Také společnost BOHEMIA PLAST KLADNO má připraven velký výběr pro své zákazníky. Nejrozšířenějším typem jsou v České republice plastová okna, která se vyznačují nižší cenou, velkou škálou barev a tvarů, a téměr bezúdržbovým provozem.

Vchodové dveře

Pro společnost BOHEMIA PLAST KLADNO je samozřejmostí, aby neopoměla ve své nabídce také vchodové dveře. Dveřní systémy jsou, stejně jako plastová okna, dodávána německou firmou VEKA. Vchodové dveře se vyznačují svojí odolností, bezpečností a neposlední řadě také snadnou údržbou. Každý si vybere podle svého vkusu, uvážení a finančních možností. Nabídka dveřních výplní je téměř neomezená, dává na výběr jak klasické tak moderní provedení.

Proč si vybrat BOHEMIA PLAST KLADNO?

  • Používá okenní systémy největšího výrobce na světě. Jeho technologie ukazují směr dalšího vývoje ve zpracování surovin a výrobě profilů.
  • Technologie výrobce nabízí v souvislosti s barvou profilů celou škálu kreativních mozností; k dispozici jsou také dvoubarevná provedení s bílou vnitřní stranou, možnost výběru barvy těsnění.
  • Okna, dodaná firmou BOHEMIA PLAST KLADNO, plní nové požadavky na tepelnou izolaci pro novostavby i renovace. Nejen, že výrazně ušetří na nákladech na vytápění, ale také redukují zdroj škodlivin a přispívají ke snížení znečištění ovzduší.


 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *