BYT

Bezva limča vyrobená přímo ve Vaší kuchyni

Vychytávku od Sodastream docení děti i dospělí, kteří mají v oblibě perlivé nápoje. Speciálně ti, jež zbožňují sodovku, kterou však nemají čas nebo možnost tahat po těžkých balících z obchodních domů. Udělejte si vlastní sodovku v pohodlí domova. Stačí Vám k tomu voda z kohoutku a jeden z výrobníků sodové vody Sodastream od www.DomaciTechnika.cz.

 

Sodovkovač na Vaší lince

Přijít do kuchyně a natočit si vlastní sodovku – sen každého, kdo upřednostňuje perlivou vodu nad tou obyčejnou. Zároveň však sen, který není vůbec nereálný. Jelikož jsou tu sady sodovkovačů Genesis a lahodných sirupů od Sodastream. Mnoho barev a variant.

Jednoduchost nadevše

Příprava lahodného perlivého nápoje probíhá ve třech snadných krocích: stační naplnit lahev studenou vodou z kohoutku, nasytit vodu pomocí CO2 pouhým stisknutím tlačítka a eventuální přidání sirupu, pokud člověk rád ochucenou limonádu. Navíc není třeba žádná elektrická energie.

  ,

Akční vánoční kusy s dárky

Originálním vánočním dárkem lze udělat radost celé Vaší rodině. Už nikdy víc obyčejné vody z kouhoutku. Lze ji nasytit, přidat do ní chutný sirup a vychutnat si bezva limonádu jako v restauraci. A pokud Vás výrobky Sodastream okouzlily, jako již tisíce ostatních domácností, více informací o nich naleznete na www.DomaciTechnika.cz.

www.DomaciTechnika.cz

 


Související příspěvky

Krátká a špatná postel může bolet… Opravdu!

redakce

Praha 3 a její top 3 místa k bydlení

redakce

Realizace přízemního rodinného domu 3+kk na klíč na 1 490 000

redakce