BYT

Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

Chcete začít bydlet ve svém a hledáte pro vás ten správný byt v Plzni? Není nad to, mít vlastní domov, který vám poskytne zasloužený klid a pohodu. Navíc koupě nemovitosti je vždy výhodná investice do budoucna, která se vyplatí.

Vyberte si z bohaté nabídky bytů v Plzni na webových stránkách realitní kanceláře Pubec, kde naleznete nejaktuálnější nabídky bytů v celém Plzeňském kraji.

 

Prodej bytů Plzeň

Poptávka po koupi nemovitostí se stále mění. Aktuálně je největší zájem o menší bytové jednotky, které se nacházejí ve městě v blízkosti MHD a veškeré občanské vybavenost. Ceny novostaveb v Plzni narazily na svůj strop a stagnují.

Možná jste začali uvažovat o koupi bytu hlavně kvůli neustále zvyšujícím se nájmům. V případě uvažujete vzít si na koupi bytu hypotéku, realitní kancelář Pubec vám nabízí i hypoteční poradenství.

Ať už máte zájem o novostavbu či starší byt, který máte zájem zrekonstruovat, v nabídce realitní kanceláře Pubce si můžete vybrat se široké nabídky realit v Plzni.

 

V centru nebo na okraji?

V jaké části města hledat byt? Záleží na tom, jaké jsou vaše představy a požadavky. Každý hledá od života ve městě něco jiného. Někdo chce být blízko centru dění a užít si město na plno se vším, co nabízí. Jiný naopak preferuje klidné lokality. Oblíbenou čtvrtí je v dnešní době například Doubravka, Slovany či Bory. Zajímavé nabídky se mohou objevit i v příměstských částech, kde jsou ceny bytů mnohem levnější a často mohou nabízet větší bytové výměry. Díky husté síti MHD dojíždění do města není problém.

 

Proč koupit byt v Plzni?

Plzeň je nejen díky své poloze oblíbenou lokalitou pro studenty, mladé pracující lidi, rodiny i seniory. V Plzni máte k dispozici mnoho volných pracovních míst, dostatek škol a školek a Západočeskou univerzitu, která nabízí širokou škálu studijních oborů. Město se může pyšnit kvalitní občanskou vybaveností a hustou sítí městské hromadné dopravy. Plzeň nebyla vyhlášená hlavním městem kultury 2015 jen tak. Koná se zde velké množství kulturních akcí, můžete si zajít do divadel, galerií ale i kin. Sportovci si zde také přijdou na své, jelikož o sportoviště a tělocvičny není nouze. Za sportem je v Plzni možné i do venkovních areálů nebo parků, což ocení i milovníci přírody nebo pejskaři.

 

Obraťte se na profesionály

S výběrem bytu vám pomohou profesionálové z realitní kanceláře Pubec. Pokud si nevíte rady, neváhejte a sjednejte si schůzku se svým vlastním realitním makléřem, který vám pomůže najít pro vás ten nejlepší byt.

Související příspěvky

Série EXCLUSIVE – kvalita na prvním místě

redakce

Kara senver munst onvase

redakce

Obložení zárubní zvedne interiér o patro výš

redakce