BYT

Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

Chcete začít bydlet ve svém a hledáte pro vás ten správný byt v Plzni? Není nad to, mít vlastní domov, který vám poskytne zasloužený klid a pohodu. Navíc koupě nemovitosti je vždy výhodná investice do budoucna, která se vyplatí.

Vyberte si z bohaté nabídky bytů v Plzni na webových stránkách realitní kanceláře Pubec, kde naleznete nejaktuálnější nabídky bytů v celém Plzeňském kraji.

 

Prodej bytů Plzeň

Poptávka po koupi nemovitostí se stále mění. Aktuálně je největší zájem o menší bytové jednotky, které se nacházejí ve městě v blízkosti MHD a veškeré občanské vybavenost. Ceny novostaveb v Plzni narazily na svůj strop a stagnují.

Možná jste začali uvažovat o koupi bytu hlavně kvůli neustále zvyšujícím se nájmům. V případě uvažujete vzít si na koupi bytu hypotéku, realitní kancelář Pubec vám nabízí i hypoteční poradenství.

Ať už máte zájem o novostavbu či starší byt, který máte zájem zrekonstruovat, v nabídce realitní kanceláře Pubce si můžete vybrat se široké nabídky realit v Plzni.

 

V centru nebo na okraji?

V jaké části města hledat byt? Záleží na tom, jaké jsou vaše představy a požadavky. Každý hledá od života ve městě něco jiného. Někdo chce být blízko centru dění a užít si město na plno se vším, co nabízí. Jiný naopak preferuje klidné lokality. Oblíbenou čtvrtí je v dnešní době například Doubravka, Slovany či Bory. Zajímavé nabídky se mohou objevit i v příměstských částech, kde jsou ceny bytů mnohem levnější a často mohou nabízet větší bytové výměry. Díky husté síti MHD dojíždění do města není problém.

 

Proč koupit byt v Plzni?

Plzeň je nejen díky své poloze oblíbenou lokalitou pro studenty, mladé pracující lidi, rodiny i seniory. V Plzni máte k dispozici mnoho volných pracovních míst, dostatek škol a školek a Západočeskou univerzitu, která nabízí širokou škálu studijních oborů. Město se může pyšnit kvalitní občanskou vybaveností a hustou sítí městské hromadné dopravy. Plzeň nebyla vyhlášená hlavním městem kultury 2015 jen tak. Koná se zde velké množství kulturních akcí, můžete si zajít do divadel, galerií ale i kin. Sportovci si zde také přijdou na své, jelikož o sportoviště a tělocvičny není nouze. Za sportem je v Plzni možné i do venkovních areálů nebo parků, což ocení i milovníci přírody nebo pejskaři.

 

Obraťte se na profesionály

S výběrem bytu vám pomohou profesionálové z realitní kanceláře Pubec. Pokud si nevíte rady, neváhejte a sjednejte si schůzku se svým vlastním realitním makléřem, který vám pomůže najít pro vás ten nejlepší byt.

Související příspěvky

Plotové sloupky od KM PLAST

redakce

Co se děje pod vodou? Rozmanitý život ve Vašem zahradním jezírku

redakce

Kejřův Park přináší spojení přírody s městem

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.