BYT

Aby jste se za vchodové dveře nestyděli…

Vchodové dveře jsou vizitkou celého domu. Tudy procházíte nejen vy, ale i každá návštěva. Dveře si také sami velice dobře zapamatujete pokud jdete k někomu na návštěvu.  Vytváří první dojem při vstupu do domu a měly by tedy být nejen čisté a hezké, ale také kvalitní. Pozor si musíte dát na důležité detaily na kterých opravdu záleží pokud chcete, aby vám dveře sloužili a fungovali co nejdéle.

Kvalita a stabilita vchodových dveří ze Slavony Slavonice je dána vysoce kvalitními materiály, lety ověřenou konstrukcí a velice pečlivým provedením všech detailů. Díky nové výrobní technologii byla prodloužena životnost výrobků již při povrchové úpravě na jednotlivých dílech dveří ještě před sklížením. Takto je ošetřen veškerý povrch a zejména čelní dřevo. U čelního dřeva by totiž mohlo při zvýšené vlhkosti docházet k jejímu nasáknutí a následnému poškození povrchu dveří. Dveře jsou po té nastříkány pod vysokým tlakem elastickou lazurou s vysokou UV ochranou.

Vchodové dveře jsou osazeny bezpečnostními vícebodovými zámky s masivními závěsy, které jsou zafrézovány v rámu i křídle dveří. Zamezuje se tak svěšování křídla a výhodou je, že dveře velmi snadno seřídíte. Součástí každých dveří je nový práh. Ten je dělený a lépe přerušuje tepelný most. Těsní ve dvou úrovních díky těsnící liště a těsnění v křídle. Navíc je doplněn podkladními profily s napojením na hydroizolaci.

Vchodové dveře dělíme podle konstrukce dveřního křídla na rámové – Klasik nebo sendvičové – Trend.

Vchodové dveře Klasik mají dveřní křídlo tvořeno rámem s výplní. Tyto dveře mají členitější povrch a hodí se podle provedení jak na chalupu, tak i do moderních domů. Jako výplň se používají vrstvené desky, které jsou izolované uprostřed PU pěnou. Proto vynikají vynikajícími izolačními vlastnostmi. Další možností výplně jsou izolační trojskla, která mohou být jednak s bezpečnostním nebo ornamentálním sklem. A záleží čistě na vašem výběru a vkusu jakou výplň zvolíte.

Sendvičová konstrukce Trend reaguje na požadavek na hladké dveře a jejich moderní vzhled. Dveřní křídlo není členité. Jeho skrytý rám je tvořen vícevrstvými lepenými hranoly, střed křídla je vyplněn PU pěnou s výbornými tepelně – izolačními vlastnostmi. Celé dveřní křídlo je pak kryté překližkovou deskou. Bývá také zcela hladké bez prosklení, nebo v něm může být vsazeno izolační trojsklo, které je z venkovní strany bez zasklívacího rámečku. Vyhovuje tak aktuálnímu trendu moderní výroby dveří.

   

Hliníkem na počasí

Sortiment vchodových dveří Slavona byl rozšířen o dřevo hliníkové dveře se stejným konstrukčním systémem uplatněným u dřevěných dveří Trend a Klasik. Jejich hliníkový plášť poskytuje ochranu proti rozmarům počasí a prodlužuje jejich životnost.

Podrobnější informace o vchodových dveřích a rozsáhlý katalog naleznete na webových stránkách SLAVONA Slavonice,  která připravila mimořádnou nabídku vchodových dveří za velmi výhodné ceny.

www.slavona.czSouvisející příspěvky

Jak poznat kvalitní rozkládací postel?

redakce

Nakupujte dveře se slevou 40%

redakce

Poki ruti mase senectus aliquet pretium

redakce