BYT

5 opravdu dobrých důvodů, proč se rozhodnout pro pořízení rekuperační jednotky

Ke zdraví je třeba přistupovat zodpovědně. K udržení kondice a harmonického stavu organismu přitom nestačí jen pravidelný pohyb a správná strava obsahující vyvážený poměr živin i dostatek vitamínů. Velký vliv na stav těla i mysli má také okolní prostředí. Právě proto je kladen tak velký důraz na trávení času v přírodě. Příznivé podmínky by ovšem měly být zajištěny i doma. Velice užitečnými pomocníky, již dokáží vytvořit skvělé prostředí v každém domě i bytě, jsou rekuperační jednotky. Proč je na místě rekuperaci do bytu pořídit?

 

1. S rekuperací do bytu nebudete muset pravidelně větrat

Vzduch v interiéru je třeba v pravidelných intervalech obměňovat. A pokud v místnosti pobývá větší počet lidí najednou, je často třeba větrat opravdu intenzivně. To je ovšem nepříjemné zejména v zimních měsících, kdy se do vytopeného prostoru najednou dostane velké množství výrazně studenějšího vzduchu. Rekuperační jednotky se dokáží o optimální cirkulaci vzduchu postarat samy. Pokud si koupíte rekuperaci do bytu, nebudete muset pravidelně otevírat okna dokořán.

 

2. Rekuperace vzduchu šetří vaši peněženku

Chcete snížit výdaje domácnosti? S rekuperací vzduchu výrazně snížíte náklady na vytápění. A nebude se jednat o zanedbatelnou částku, snadno dosáhnete úspory ve výši 60 – 70 %.

 

3. Rekuperace vzduchu odfiltruje bakterie, alergeny i další škodlivé látky

Ve vzduchu bývá rozptýleno mnoho různých částic, jejichž vdechování člověku nesvědčí. Mezi ně patří bakterie, alergeny, prach i nebezpečný radon, který do některých objektů proniká z podloží. Rekuperační jednotky zajistí dostatečné odvětrávání i kvalitní filtraci škodlivin.

 

4. Rekuperace do bytu si poradí i s plísněmi

Problémem mnoha budov je vlhkost, která může vést i ke vzniku plísní. Účinnou zbraní proti ní je zajištění dostatečné cirkulace vzduchu. To rekuperace do bytu zvládne na jedničku.

 

5. Rekuperace Aldes se hodí do každého interiéru

Pořízení rekuperace vzduchu rozhodně negativně neovlivní tvář vašeho domova. Rekuperace Aldes nabízí moderní design, firma vám navíc vždy vytvoří řešení přesně na míru.

Související příspěvky

Jednička ve zvukové izolaci.

redakce

SENUB – Teplo domova na 3 roky zdarma

redakce

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation pro snadnější život

redakce