BYT

3 důvody, proč vsadit na revoluční dryperátor!

Dryperátor je novinka, která změnila svět sušení prádla a estetiku koupelen. Jedná se totiž o unikátní sušící skříň, která překvapuje svým výkonem a možnostmi. Představíme si tři hlavní důvody, proč byste o dryperátoru měli uvažovat i vy…

1. vysoký výkon při sušení prádla

Dryperátor má podobu skříně, uvnitř které se nachází věšákový systém. V jeho spodní části je výkonný teplený výměník s ventilátorem. Na věšáky tak stačí pověsit prádlo a dryperátor ho velmi rychle usuší. Pracuje na principu komínového efektu a teplý vzduch je rozháněn ventilátorem. Prádlo je tak suché za krátkou dobu. Navíc zde můžete i vyvětrat oblečení, které je načichlé potem nebo kouřem z restaurace.

2. vysoká estetická funkce

Při výrobě dryperátoru byly použity materiály, které dobře odolávají vlhkosti. Korpus skříně tvoří speciální lamino. Na dryperátoru se dají použít různé typy dveří, která mohou být buď lakovaná v bíle barvě nebo barevná dle stupnice RAL. Specialitou jsou potom dvířka z hliníkových rámečků. Jejich výplně může tvořit Lacobel a to v jednom z jedenácti základních odstínů nebo dalších zakázkových odstínů dle RAL. Díky tomu se může dryperátor stát velkou ozdobou každé koupelny. Také vám ušetří místo a nehezký pohled na klasické věšáky na prádlo.

3. zajistí v koupelně příjemné teplo

Kromě toho, že dryperátor dokonale usuší prádlo, je možné ho využít i jako doplňkový zdroj pro vytápění koupelny. Díky tomu lze výrazně snížit i náklady na vytápění, protože sušíte a zároveň topíte. Teplo získává dryperátor připojením výměníku k ústřednímu vytápění.

Více o dryperátoru se dozvíte zde – www.dryperator.cz

 

 

Související příspěvky

Představujeme developerský projekt 4Blok

redakce

Fototapety – když dekorace, tak ve velkém

redakce

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

redakce